Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

100lecie

Serdecznie zapraszamy na 22 Ogólnopolskie Spotkania Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych "PASTUSZKOWE KOLĘDOWANIE", które odbędzie się w dniach 26-27 stycznia 2019r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu.

 

Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie ofert cenowych, związanych z realizacją zadania pt. „Doposażenie orkiestry Dętej oraz Zespołu Regionalnego PODEGRODZIE w instrumenty muzyczne oraz stroje regionalne.” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, Poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”. 

PROTOKÓŁ

z posiedzenia Komisji Artystycznej oceniającej

XLI Gminny Przegląd Plastyki Obrzędowej

okresu Bożego Narodzenia

spisany w Podegrodziu w dniu 21 XII 2018 r.

Dnia 14 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu odbyła się długo wyczekiwana promocja płyty Podegrodzkich Chłopców ,,Wiara ojców wśród Lachów nie zginie…” . Tego dnia publiczność nie kryła wzruszenia i śpiewała wraz z Podegrodzkimi Chłopcami znane pieśni religijne.

EkoAkcja Zapraszamy do odwiedzenia nas już w ten wtorek tj.11 grudnia, kiedy to Spółdzielnia Socjalna Osób Prawnych Ekoakcja z Gostwicy będzie sprzedawać wykonane przez pracowników ozdoby świąteczne. Będzie można kupić również ekopodpałkę do kominka.

plakat 

SPOTKANIE PODSUMOWUJĄCE PROJEKT „MISTRZ TRADYCJI – HAFT LACHOWSKI”

 

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu zaprasza serdecznie na spotkanie podsumowujące projekt „Mistrz tradycji – haft lachowski”.

haft7 grudnia (piątek)
godzinie 18.00

Muzeum Lachów Sądeckich (w sali multimedialnej na I piętrze)
Podegrodzie 525

Wstęp bezpłatny!