Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zdjęcia z "Wypasu bydła w tradycji lachowskiej", który odbył się 25.08.2015r. w Zagrodzie Lachowskiej "Kubalówka" ...

Przedstawiamy galerię zdjęć z zajęć związanych z wykonaniem bukietów z ziół i kwiatów na Święto Matki Boskiej Zielnej. Zajęcia odbyły się dnia 14 sierpnia 2015r. na "Kubalówce".

Wakacje z GOK-iem, które Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu oraz Świetlica w Naszacowicach zorganizowały, mają za zadanie uatrakcyjnić i zagospodarować czas wolny, integracje dzieciom i młodzieży z różnych miejscowości z gminy Podegrodzie.

Zdjęcia z "Zajęć Tańca Modern Jazz" odbywających się w ramach "Wakacji z GOK-iem".

W ramach programu "Wakacje z GOK-iem" zorganizowane zostały również zajęcia świetlicowe, które miały za zadanie uatrakcyjnić wakacyjny czas dzieciom z terenu gminy Podegrodzie. Przedstawiamy kilka zdjęć wykonanych podczas tych zajęc...

Wakacje z GOK-iem, które Świetlica w Podrzeczu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu zorganizowały, mają za zadanie uatrakcyjnić i zagospodarować czas wolny, integracje dzieciom i młodzieży z różnych miejscowości z gminy Podegrodzie.

Plakat

Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Naszacowicach serdecznie zapraszają na FESTYN, który odbędzie dnia 15 sierpnia 2015r. o godzinie 16:00 na boisku sportowym w Naszacowicach. Więcej informacji na plakacie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z festynu "Lachowskie Lato", który odbył się w ostatnią niedzielę w Podegrodziu.

Fundacja Daj z siebie Wszystko na rzecz Kultury i Sztuki Nowosądecczyzny pod organem Fundacji Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS z Myślenic, zaprasza na spektakl pot tytułem „Dzień z Życia Czerwonego Kapturka”. Spektakl odbędzie się w niedzielę 23 sierpnia 2015 roku o godzinie 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu, wstęp wolny. Z racji ograniczonych miejsc prosimy o dokonanie rezerwacji: 

Tel. 731-606-627 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Spektakl dofinansowany z Funduszy Inicjatyw Obywatelskich 

ZAPRASZAMY

25 czerwca br. uroczyście zakończono działalność szkółek działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu. Dzieci cały rok szkolny uczęszczały na zajęcia: ceramiczne, haftu podegrodzkiego, malowania na szkle i muzykowania ludowego. Dzięki dofinansowaniu zajęć ze środków Powiatu Nowosądeckiego i Gminnego Ośrodka Kultury w Podegrodziu zajęcia były całkowicie bezpłatne. Podczas spotkania uczestnicy zajęć dumnie prezentowali zaproszonym gościom i rodzicom swoje prace i umiejętności. Całość spotkania uświetniała swoim pięknym graniem Szkółka Muzykowania Ludowego, Młodzieżowa Muzyka „Podegrodzie” pod kierownictwem pana Marka Wastaga oraz Szkółka gry na trąbce pana Macieja Matusika.