Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

W dniu 9.11.2018 w Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu odbyła się uroczystość z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Dnia 21 września w Sali Gminnego Ośrodku Kultury w Podegrodziu odbyła się promocja albumu artysty Józefa Lizonia p.t ,,Rzeźba” którego wydawcą jest Gmina Podegrodzie. 

100lecie

Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu serdecznie zaprasza na uroczystość z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystośc odbędzie się w sali GOK Podegrodzie dnia 9 listopada 2018 o godzinie 17:00. Zapraszamy!

Sympatycy i Przyjaciele GOK Podegrodzie!


Prosimy WAS o oddanie głosu na projekt SAD28: "W babcinej chacie - cykl warsztatów promujących dziedzictwo kulturowe Lachów". Projekt bierze udział w głosowaniu 3 Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Po zakończeniu roku szkolnego Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu zadbał by dzieci, które zostały w domu podczas wakacyjnego wypoczynku miały okazję do aktywnego spędzenia czasu. 

Rok 2018 jest dla grupy wokalnej Podegrodzcy Chłopcy pasmem sukcesów. Na różnych festiwalach na których kultywowane i popularyzowane są tradycje Lachów Podegrodzkich grupa zaprezentowała potężnymi męskimi głosami jak to w naszym regionie wygląda śpiew grupowy.

Wycieczka do Pacanowa...

Serdecznie zapraszamy na piknik dla dzieci na zakończenie wakacji, który odbędzie się 29 sierpnia 2018 o godzinie 15:00 na placu zabaw w Podrzeczu. Więcej informacji na afiszu.