Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przegląd Dorobku Artystycznego...

PRZEGLĄD DOROBKU ARTYSTYCZNEGO
PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
GMINY PODEGRODZIE
26-27 kwietnia 2017r. godz. 9:00

Konkurs Palm w Podegrodziu odbył się 09.04.2017r. Został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu oraz parafię p/w. św. Jakuba Starszego Apostoła w Podegrodziu. Dla uczestników konkursu zostały przewidziane nagrody w postaci upominków rzeczowych, albumów oraz słodyczy.

Dnia 06.04.2017r w Podegrodziu dzięki inicjatywie proboszcza parafii księdza Józefa Wałaszka odbyło się przedstawienie Misterium Męki Pańskiej, w którym wspólny udział brał Gminny Ośrodek Kultury, mieszkańcy Podegrodzia i okolic pod okiem księży. Przedstawienie cieszyło się liczną widownią, która z entuzjazmem oglądała dwugodzinną prezentację. Gminny Ośrodek Kultury zadbał o odpowiednią scenografię i nagłośnienie sali widowiskowej.

MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ

Niedziela Palmowa (09 IV) godz. 18:00
Wielka Środa (12 IV) godz. 19:00

 

Misterium Męki PAńskiej

Kościół Parafialny św. Jakuba Apostoła oraz Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu, serdecznie zapraszają na przedstawienie Męki Pańskiej, przygotowane przez grupę teatralną działająca przy parafii Podegrodzie, w sali GOK Podegrodzie.

Reżyserem przedstawienia jest ks. proboszcz Józef Wałaszek.

W dniach 27 oraz 28 lutego 2017r. odbyły się ostatnie Eliminacje do XXII Starosądeckiego Konkursu Młodych Wokalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka organizowane przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu. 

Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na FERIE Z GOK-iem. Szczegółowe informacje na plakacie.

Zdjęcia z drugiego dnia Pastuszkowego Kolędowania'2017

Zdjęcia z pierwszego dnia Pastuszkowego Kolędowania'2017

PASTUSZKOWE KOLĘDOWANIE

28 - 29 stycznia 2017

Pastuszkowe Kolędowanie 2017 - afisz

Serdecznie zapraszamy na 20 Ogólnopolskie Spotkania Dzieciecych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych "PASTUSZKOWE KOLĘDOWANIE" , które odbedzie się w dniach 28 - 29 stycznia 2017 w Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu.Program SOBOTA 20 Pastuszkowe Kolędowanie'2017 (PDF)

Program NIEDZIELA - 20 Pastuszkowe Kolędowanie'2017 (PDF)