Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

W dniach 20 oraz 22 marca 2018r. odbyły się ostatnie eliminacje do XXIII Starosądeckiego Konkursu Młodych Wokalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka organizowane przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu. 

20 marca w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Muszynie Jury w składzie: Sławomir Biel, Renata Gierczyk, Piotr Krzywdziński spośród 45 uczestników do finału zakwalifikowało 16 osób. Eliminacje uświetniła swą obecnością Pani Izabela Bajorek – Dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Muszynie.

22 marca przesłuchania odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu, gdzie jury  w składzie: Renata Gierczyk, Zbigniew Kogut, Jarosław Kuśnierz oceniało 80 uczestników w IV kategoriach wiekowych. Do finału zakwalifikowało się 18 wykonawców. Eliminacje otworzył Pan Krzysztof Bodziony – Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Podegrodziu.

Łącznie we wszystkich eliminacjach wzięło udział 260 młodych wokalistów z których wyłoniono 78 osobowe grono finalistów, które będzie można usłyszeć w Wielkim Finale - 12 kwietnia 2018r. o godzinie 9:00 w Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu.

Serdecznie zapraszamy!

 

Protokoły:

protokol_2018_muszyna.pdf

protokol_2018_podegrodzie.pdf